CORDLESS CIRCULAR SAW 20W INGCO (CSLI1401)
https://www.megatoolmall.com/web/image/product.template/94354/image_1920?unique=0edfc5c
  • Model: CSLI1401
  • Power: 20V (typically powered by a lithium-ion battery)
  • Blade Diameter: 140 mm (approximately 5.5 inches)
  • No-Load Speed: Approximately 3,500 RPM
  • Cutting Depth:
    • At 90 degrees: Approximately 48 mm
    • At 45 degrees: Approximately 36 mm