HAND SAW 18" INGCO (HHAS15450)
https://www.megatoolmall.com/web/image/product.template/94949/image_1920?unique=0edfc5c
Product Overview
  • Model: INGCO HHAS15450
  • Length: 18 inches (450mm)
  • Thickness: 0.9mm