ANGLE GRINDER 1100W 125MM INGCO (AG1100385)
https://www.megatoolmall.com/web/image/product.template/94063/image_1920?unique=a6acad1
Specifications:
  • Model: AG1100385
  • Power Input: 1100 W
  • Disc Diameter: 125 mm (5 inches)