ANGLE GRINDER 1500W 150MM INGCO (AG1500182)
https://www.megatoolmall.com/web/image/product.template/94067/image_1920?unique=a6acad1
  • Model Number: AG1500182
  • Input Power: 1500 W
  • Disc Diameter: 150 mm (6 inches)