SDS HAMMER DRILL 14*400*460 TAPARIA (HDC14460)
https://www.megatoolmall.com/web/image/product.template/96086/image_1920?unique=0edfc5c
Product Overview
  • Model: Taparia Plus Hammer Drill Bit
  • Model Number: HDC14460
  • Diameter: 14 mm
  • Working Length: 400 mm
  • Total Length: 460 mm