ANGLE GRINDER 2000W 180MM INGCO (AG200018)
https://www.megatoolmall.com/web/image/product.template/94070/image_1920?unique=a6acad1
Specifications:
  • Model Number: AG200018
  • Input Power: 2000 W
  • Disc Diameter: 180 mm (7 inches)