TAPARIA HAMMER DRILL BIT 25*400 (HDC25400)
https://www.megatoolmall.com/web/image/product.template/97404/image_1920?unique=a6acad1
Model: HDC25400
Diameter: 25 mm
Working Length: 340 mm
Total Length: 400 mm