TAPARIA SDS HAMMER DRILL BIT 12*350MM (HDC12350)
https://www.megatoolmall.com/web/image/product.template/97451/image_1920?unique=a6acad1
  • Model: HDC12350
  • Diameter: 12 mm
  • Length: 350 mm