ELECTRIC DRILL 500W 10MM INGCO (ED500282)
https://www.megatoolmall.com/web/image/product.template/94731/image_1920?unique=2fe45c2
  • Brand: INGCO
  • Model: ED500282
  • Power Rating: 500 Watts
  • Chuck Size: 10 mm (maximum capacity for drill bits)